Artaş İnşaat’ın Üç Mega Projesinde de Aironn Fan Teknolojisi Tercih Edildi

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Artaş İnşaat’ın üç mega projesi; Vadistanbul, Avrupa Office Ataşehir ve Avrupa Konutları Kale Yaşam Merkezi’nde otopark ve diğer havalandırma, basınçlandırma gereken alanlar için Aironn fanları tercih edildi.

artaş inşaat üç mega projesi

Teras, Bulvar ve Park olmak üzere üç etaptan oluşan Vadistanbul, toplam 1 milyon 350 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede 1.900 konut, 103.000 metrekarelik alışveriş merkezi, cadde mağazalarının bulunduğu 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi, 300 bin metrekare yüksek donatılı ofis alanı, 20 bin metrekare home office ile 25.500 metrekare alana sahip 5 yıldızlı otel yer alıyor.

vadistanbul projesi

Dünyanın ilk on finans merkezinden biri olma yönünde ilerleyen Ataşehir’de, farklı mimarisi, 38 katlı yapısıyla inşa edilen Avrupa Office Ataşehir, 30.000 metrekarelik ofis alanına sahip.

avrupa office ataşehir projesi

Avrupa Konutları Kale Yaşam Merkezi 37.000 m2 arsa alanına sahip. Proje kapsamında her biri 10 katlı 9 blok, 599 daire, ofis ve mağaza, iki kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve spor merkezi bulunuyor.

Artaş İnşaat’ın Üç Mega Projesinde de Aironn Fan Teknolojisi Tercih Edildi